Anja van Balen

Medewerkers

Beheerder Robinson Crusoe

Arjen van der Bie

Medewerkers

Schipper Lutgerdina

Bart van Driel

Medewerkers

Schipper Beatrix

Benno Beimers

Medewerkers

Beheerder It Sailhûs

Bob Vervoort

Medewerkers

Maat Lutgerdina

Brenda Kok

Medewerkers

Administratief medewerker

Carola Waalwijk

Medewerkers

Planning & Boekingen

Daniel van den Hanenberg

Medewerkers

Assistent beheerder Robinson Crusoe

Elizabeth Koopman

Medewerkers

Maat Lutgerdina

Geeske Meems

Medewerkers

Marketing & Communicatie

Heleen van Woerden

Medewerkers

Assistent beheerder Robinson Crusoe

Helma van Heerikhuize

Medewerkers

Algemeen Directeur

Jafeth van Berkum

Medewerkers

Maat Lutgerdina

Jasmijn Thibaudier

Medewerkers

Assistent beheerder Robinson Crusoe

Jan Floris

Medewerkers

Facilitaire ondersteuning en onderhoud

John Peters

Medewerkers

Beheerder Robinson Crusoe

Joris Romeijn

Medewerkers

Assistent beheerder Robinson Crusoe

Marloes van Ginkel

Medewerkers

Beheerder It Sailhûs

Mark Müller

Medewerkers

Schipper Lutgerdina

Michiel Meijers

Medewerkers

Manager

Otto Duisterhoff

Medewerkers

Schipper Beatrix

Stefan van Zessen

Medewerkers

Maat Lutgerdina

Sylvia Schaft

Medewerkers

Financiële administratie

Dieneke Mandema

Raad van Toezicht

Directeur Organisatie & HR Prinses Maxima Centrum voor Kinderoncologie

Erica Bakkum

Raad van Toezicht

Gynaecoloog, lid, voorzittter Raad van Toezicht, unitvoorzitter.

Mat Botman

Raad van Toezicht

Eigenaar en consultant bij Botman Advies en trouwe vrijwilliger bij SailWise.

Gert Nieuwboer

Raad van Toezicht

Directeur at SNP Natuurreizen BV

IJsbrand Dijkstra

Raad van Toezicht

Financieel adviseur

Dorian van Rijsselberghe

Comité van Aanbeveling

Olympisch kampioen en wereldkampioen RS:X 2011 windsurfen

Frits Wester

Comité van Aanbeveling

Journalist/politiek commentator

Funda Müjde

Comité van Aanbeveling

Cabaretière, actrice, columniste, presentatrice

Henny Jacobse

Comité van Aanbeveling

Erevoorzitter Gehandicaptensport Nederland

Job Cohen

Comité van Aanbeveling

Voormalig burgemeester en Voormalig staatssecretaris

Jorrit Volkers

Comité van Aanbeveling

Partner Deloitte

Karla Peijs

Comité van Aanbeveling

Voormalig minister en voormalig Commissaris van de Koningin

Lobke Berkhout

Comité van Aanbeveling

Vijfvoudig wereldkampioene zeilen, Zilver en brons Olympische Spelen

Thierry Schmitter

Comité van Aanbeveling

zeiler, winnaar van 2 bronzen medailles Paralympische spelen

Pieter Klapwijk

Comité van Aanbeveling

Oud-notaris en zeilliefhebber