Nationaal MS Fonds zeilzwerftocht
Vier dagen niets anders dan de wind door je haren, de zon op je gezicht en alles even achter je laten. Maar ook samen de strijd met de elementen aangaan en dingen doen waarvan je niet verwacht had dat je ze ooit zou doen of zou kunnen. Samen de zeilen hijsen en het schip sturen, maar ook samen koken en afwassen.
En 's avonds de pitoreske havens aan de voormalige zuiderzee bezoeken of genieten van de ondergaande zon terwijl het schip voor anker ligt.
De bemanning leert je de fijne kneepjes van het zeilen, zodat iedereen zoveel mogelijk zelf kan mee doen.
Ben jij klaar om de uitdaging aan te gaan en je grenzen te verleggen? De Lutgerdina is volledig aangepast en daarom voor iedereen toegankelijk.