Sailwise
11 juni 2026

Geslaagde open dag bij It Sailhûs!

Beatrix open dag 2026

Op zaterdag 10 juni vond de open dag van het Sailhûs plaats, onderdeel van stichting SailWise. Onder ideale weersomstandigheden – half bewolkt met een aangenaam zonnetje en een mooie zeilwind – werd het een dag om met veel plezier op terug te kijken.

Verspreid over de dag verwelkomden we zo’n 30 bezoekers. Een aantal van hen ging zelfs het water op voor een korte vaartocht met de Beatrix. Deze ervaring maakte zichtbaar indruk: deelnemers kwamen stuk voor stuk met een brede glimlach weer aan wal.

Niet alleen het varen viel in de smaak. Alle bezoekers, zonder uitzondering, waren enthousiast over de accommodatie en de mogelijkheden voor ondersteuning die het Sailhûs biedt. Het was mooi om te zien hoe onze missie en aanpak in de praktijk tot leven kwamen.

De open dag leverde naast veel positieve reacties ook mooie resultaten op: een donatie, twee nieuwe aanmeldingen voor vrijwilligerswerk en naar verwachting zelfs een nieuwe boeking.

Varen met de Beatrix tijdens de open in Elahuizen

Beatrix open dag 2026
How to translate text
  1. Select the text you want to translate.
  2. Choose 'Vertalen'.
  3. Select the language you prefer.
  4. You can read and/or listen to the translated text. This text is generated by Google.
Steun ons
Kom naar de SailWise open dagen!

Nieuwsgierig naar de SailWise-locaties? In 2026 organiseren we weer open dagen op de Lutgerdina, Robinson Crusoe, de Beatrix en in It Sailhûs.