Sailwise
Robinson Crusoe watersporteiland Loosdrechtse Plassen

Open dag Robinson Crusoe

Open dag Robinson Crusoe zondag 5 juli 2026

Wil je weleens zien wat we op het watersporteiland Robinson Crusoe doen voor mensen met een beperking? Onze volledig gerenoveerde accommodatie bezoeken? Vind je het gewoon leuk om weer eens langs te komen?

Speciaal voor geïnteresseerden houden we op zondag 5 juli op ons watersporteiland Robinson Crusoe een open dag! Je bent welkom tussen 12.00-16.00 uur. Let op: De laatste afvaart vanaf vaste wal vertrekt om 15.00 uur naar het eiland. 

Over Robinson Crusoe

Midden op de Loosdrechtse Plassen ligt ons watersporteiland Robinson Crusoe. Op het eiland staat een groepsaccommodatie en in het haventje liggen tal van (aangepaste) boten. Zeilen, suppen, kanoën en zelfs waterskiën… alles is hier mogelijk voor mensen met een beperking. Op het eiland ontdekken zij wat ze wél kunnen, maken vrienden en gaan met een bak ervaring en zelfvertrouwen naar huis. En dankzij de steun van fondsen, sponsoren en donateurs – die de meerkosten voor hun rekening nemen – zijn onze activiteiten toegankelijk én betaalbaar.

How to translate text
  1. Select the text you want to translate.
  2. Choose 'Vertalen'.
  3. Select the language you prefer.
  4. You can read and/or listen to the translated text. This text is generated by Google.
Steun ons